Skip to content →

Retro Sevenlere Özel En Güzel Kolları Volanlı Bluz Modeller

Kolları volanlı bluz modelleri tercih ederken hiçbir tereddüt yaşamayacağınız modellerdendir. Kadın giyimde trendler arasında yer almayı başaran ve 7’den 70’e herkesin birbirinden farklı modellerle etkileyici bir görünüm kazandığı modellerdendir kolları volanlı bluzlar. Burada farklı detaylarla birbirinden iddaalı kombinler yaratabilir ve özel günlerin en etkileyicisi olabilirsiniz. İçeriğimizde de dantelli bluz modelleri ve volanlı bluz modellerine yer vereceğiz.

DANTEL DETAYLI KOLLARI VOLANLI BLUZ

Kolları volanlı bluz modelleri arasında tercihiniz dantel detaylı bluzlar olabilir. Genç yaşlı fark etmeden herkesin giyim için tercih edebileceği modeller arasında yer almaktadır. Estetik ve etkileyici bir görünüm yakalamak için burada en önemli nokta renk tercihidir. Daha çok cezbedici renklerden olan kırmızı ve mor renklerini tercih etmeniz önerilmektedir. Tabii burada sevdiğiniz renkleri de rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Genel olarak özel günleriniz için tercih edeceğiniz modellerden olmakla birlikte, ince topuk ayakkabı tercihiniz görünümünüzü mükemmelleştirecektir. Dantelli bluz modelleri arasında özellikle karakteristik özelliklerinizi yansıtacak desenler tercih etmenizde fayda var.

İRONİ YAKA VOLANLI BLUZ

Önden bakıldığı zaman v yaka gibi görünen bu modeli de tercih edebilirsiniz. Yine klasik giyim için tercih edeceğiniz bu modelin kombininde takacağınız kolye dikkatleri çekecektir. Sade bir model olduğu için taşlı tercihiniz etkileyici olacaktır. 4 mevsim boyunca özel günlerinizde tercih edebileceğiniz bir model olduğunu da hatırlatmak gerekmekte. Aynı zamanda siyah dantel bluz tercihinde bulunabileceğiniz bir model olmakla birlikte ayakkabı seçiminizle de renk uyumunu sağlamanız gerekecektir.

Dış ve özel giyimleriniz için rahatlıkla tercih edebileceğiniz abiye bluz modelleri hakkında içeriğimizde önemli noktalara yer vereceğiz.

İNCE ASKILI BLUZ MODELİ

Gardırobunuzda muhakkak bulundurmanız, birçok kombini bir arada yapabileceğiniz bir model elde etmenizi sağlayacaktır. Burada hem desenli hem de sade renk tercihinde bulunabilirsiniz. Askılı giyimde aksesuar tercihiniz oldukça önemlidir. Dikkat etmeniz gereken doğru aksesuar tercihlerinde bulunmanız olacaktır. Bunun yanında çantanızın ve ayakkabınızın renk uyumu kombini bozmamalıdır. Çünkü burada küçük dokunuşlarla çok daha estetik bir görünüm elde edebileceğinizi unutmamanız gerekiyor.

Published in Gömlek Modelleri

Comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir