Skip to content →

Salaş Kazaklar Her Zaman Şık!

Her kış olduğu gibi 2018 kışında da bolca karşımıza çıkacak olan salaş kazakları kombin edemeyeceğimiz bir parça yok. İlk aklımıza gelen kot pantolonlar olduğu gibi spor yaparken ya da yürüyüşe çıkarken de renk renk taytlarınızın üzerine geçirebileceğiniz salaş kazaklarımızı fularlarla rahatlıkla kombin edebileceğiz. Taytların üzerine sadece hırka giyilebilir diye bir kaide yok sonuç olarak. Bu salaş kazaklarla hem spor hem şık bir kombin elde edebileceğiz!

tek-omuzlu-salas-kazak-modelleri.jpg

Kotların Üzerine Giy Ve Çık!

Hafta içi, hafta sonu farketmeden giydiğimiz kot pantolonlarımız üzerine geçirip çıkabildiğimiz bu salaş modele sahip kazakları bu kış da rahatlıkla kombin edebileceğiz. İçine saten uzun, dantel detaylı atlet giyip üzerine geçirdiğiniz salaş kazakla hem şık hem rahat bir görüntüye sahip olabilirsiniz. Ya da salaş kazaklarımızın altına giydiğimiz gömleklerle iş hayatında da oldukça şık görünebiliriz. 

salas-kazaklar.jpg

Eteğin Üzerine Neden Olmasın?

Bu kışın en favori rengi olan kırmızı! Her yerde şık olmamızı sağlayan bu renk bu kış da vitrinlerde oldukça sık karşımıza çıkacak. 

Salaş kazakların kırmızısını düşünürsek eğer, siyah kalem eteklerle ve topuklu botlarla şık bir görüntü elde edebiliriz. Salaş kazak illa özensiz, rahat demek değildir. Rengini kendinize göre benimseyip kombinle birlikte bir bütün sağlarsanız kombinleyemeyeceğiniz bir parça yoktur.

Sonbahar- Kış renklerinde kırmızı da salaş kazak kombinlerimize yardımcı olacak. Düz, gri, beyaz ya da siyah renkte giydiğiniz salaş kazakları kırmızı eteklerle de kombinleyebilirsiniz. 

bol-kazak-modelleri.jpg

Peki Ya Şortlarda?

Kalın kışlık çoraplarla kombinleyebildiğimiz kaşe şortların üzerine giyilen salaş kazaklar bohem bir hava katarken, şıklıkta bir numara görünüyor. Kışın bir diğer rengi olan mürdüm ve bordo tonlarıyla kombinleyebildiğimiz ve bir bütünlük sağlayabileceğimiz diğer renk olan krem, taba rengiyle salaş kazakların üzerine bol kabanlarla harika bir bütün ortaya çıkabilir. Sonbaharın renkleri bu kış devam edecek gibi görünüyor. 

Asker yeşilleri, zümrüt yeşilleri de devamında geliyor. Bordo, yeşil ve krem renklerini kullanarak model farketmeden şortların içine sokulup giyilen salaş kazaklar bu kış rahatlıktan yana olan tarzları şık yapmak için görevde!

 

Published in Genel

Comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir