Skip to content →

Sezona Damga Vuran Asimetrik Tişörtler

Bu sezonun trendleri haline gelen asimetrik tişörtler geçen sezon da da kendini göstermişti. İnsanlar tarafından oldukça sevilen bir tarz olamaya başlayan asimetrik giyiniş daha da ileriye gidecek gibi görünüyor. Kişiler kalıplaşmış giysilerden kurtulup tamamı ile dağınık ne belli bir şekle ne de belli bir kalıbı olmayan giysileri belkide yıllardır tam tersi giysiler tercih etmek zorunda kaldıklarından bu kadar sevmiş de olabilirler.

Asimetrik tişörtler ne kadar piyasa da bir çok marka tarafından ve bir çok mağaza da bulunsa da insanlar bu tarz tişörtleri elleriyle de yapabildiler. Bazı insanlar bu tarz kıyafetlere hiç para harcamadı ve tamamı ile kendi evinde yer alan eski kıyafetlerle dilediği asimetrik tişörtü yaptı kimileri ise satın almakla yetinmeyi tercih etti. Her zaman olduğu gibi bu moda kımını da saçma ve anlamsız bulanlar elbette oldu. Bu düşünceye sahip insanlar için asimetrik kıyafetler eskiden fakir veya muhtaç sahibi insanların kendilerine artık kıyafet parçaları ile yaptıkları kıyafetleri akıllara getirmiştir. Bu düşünceden de biraz etkilendiklerinden olsa gerek bu tarzı pek beğenmemiş olmalarını anlayışla karşılamalıyız. Bazı insanlar ise yine her dönem de olduğu gibi tamamı ile sadece modayı takip ettiğini kanıtlamak için bu tarz giysiler tercih etmeyi seçti.

Asimetrik Kombinler

Asimetrik tişörtleri diğer tişörtler de olduğu bir bir çok parka ile kombinlemeniz mümkün. İster uzun ispanyol paça bir pantolonun üzerine, ister mini bir kot şartun üzerine ister bir eteğin her yerde kullanmanız oldukça olağandır. Bu parçada önemli olan aşırıya kaçmamaktır. Tişörtünüzün asimetrik olması demek kıyafetinizde belli bir hareketin olması demektir bu yüzden bu tarz bir parçayı desenli ve çok renkli kıyafetlerle kombinlemeniz baya bi yanlış olacaktır.

Asimetrik tişörtleriniz için sade ve düz parçalar tercih etmelisiniz. Bunun yanı sıra ayakkabı seçimi ve takılarda oldukça önemlidir. Ayakkabılarınızın renginin kombininizle dengeli olup yine abartılı olmaması gerekmektedir. Takı da ise ince işçilikli, küçük pırıltılı küpe, kolyei bileziki yüzük veya yaz aylarının vazgeçilmezlerinden halhalları tercih edebilirsiniz ama her şey ufak olmalıdır ki gözü yormasın.

Published in Genel

Comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir