Skip to content →

Sezona Damgasını Vuran En Güzel Püsküllü Kot Pantolon Modelleri

Her geçen gün moda trendlerine bir yenisi daha eklenmektedir. Her geçen gün çok daha yeni kombinler biz farkında olmadan hayatımıza girmiş oluyor. Özellikle de son zamanlarda püsküllü paça kot pantolonlar kadın giyimin önde gelen, mutlaka gardıroplarda bulundurulan bir pantolon modelidir. Yıpranmış görünümde olan yırtık Jean modasıyla püskül detayının birleşmesiyle birlikte kadın giyimde çok önemli kombinler ortaya çıkmış. Özellikle de ilkbahar ve yaz sezonunda sıklıkla gördüğünüz bu modellere artık kış aylarında da sıklıkla rastlamaktayız. Sokak modasına uyumlu bir stil için düz taban spor ayakkabılar tercih edilmekteyken, daha şık bir görünüm elde etmek için siyah ince topuklu ayakkabılar tercih edilmektedir.

RENK SEÇİMLERİ

Burada genel olarak mavi, beyaz veya siyah kot pantolon bayan tercih etmeniz önerilmektedir. Siyah ve mavi seçimlerinizde onlarca hatta yüzlerce kombin elde etme fırsatınız vardır. Beyaz rengin iddaalılığı ve cesaretliliğinde ise renk uyumunuza dikkat etmenizde fayda var demek doğru olacaktır. Eğer zıt renklerin uyumundan hoşlanıyorsanız, beyaz püsküllü kot pantolon üzerine siyah tişört bile tercih etmeniz oldukça şık bir görünüm sağlayacaktır. Bunun yanında sade bir kolye ve büyük daire küpelerle kombini süsleyebilirsiniz.

YIRTIK KOT PANTOLONLAR

Yılların modası yırtık kot bayan da moda trendleri arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Özellikle de son yıllarda kadın giyimin en önemli parçalarından birisi haline gelmiş olan yırtık kot pantolonlar, dış giyim için kadınların vazgeçilmezidir. Yırtık kot pantolonlardan gardıroplarınızda 2 renk çeşidiyle en az 2 tane bulundurmanız oldukça güzel kombinler yakalamanızı sağlayacaktır. Burada ne kadar iddaalı olmak istediğinize bağlı olarak açık renkler tercih edebilirsiniz. Özellikle de bu pantolonlarda dar kesim olanlar size oldukça estetik bir imaj sağlayacaktır. Pamuklu ürünleri tercih ederek de dar pantolonların içinde rahat hareket edebileceksiniz.

BOYFRİEND JEAN

Boyfriend Jean mavi pantolonlarda da düşük bel, slim ve yine birçok alternatifiniz vardır. Bu pantolonun üzerine de göbeği açık tişörtler giymeniz tavsiye edilmektedir. Yaz ve kış sezonunda yine sıklıkla tercih edilen bu pantolon modelinde sınırsız kombin yapabilirsiniz.

Published in Genel

Comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir