Skip to content →

Şıklığından Vazgeçemeyenlere Taşlı Bere Modelleri

Yaz sezonunda severek kullandığımız aksesuarları artık raflara kaldırıp, başka yazları beklemenin vakti geldi sanırım. Soğuk iyiden iyiye kendini hissettirirken yaptığımız alışverişler ince mevsimlik ve yazlık alışverişlerden çok daha ısıtacak kalın, triko kumaşların ağırlıklı olduğu kışlık alışverişine kaydı diyebiliriz. Her kış sezonunda olduğu gibi bu 2018 kış modası itibariyle de kışlık kabanlardan, kışlık berelere kadar bir çok parça göreceğimiz kesin.

tasli-bere-modelleri.jpg

Hem kombinlere hareketlilik yaratan hem de soğuk kış günlerinde içinizi ışıtan berelere özellikle şıklık arayışında olanların seveceği tarzdaki taşlı bereler hakkında biraz konuşmaya ne dersiniz? Hadi, taşlı bere modelleri ile ilgili hem konuşalım hem de bu aksesuara biraz göz atalım.

atki-bere-eldiven-kombinleri.jpg

Şıklık yarışında rakiplerinize fark atın

Bir kombin ne kadar mükemmel olursa olsun, renk kombinasyonlarından tutun da kumaş kalitesine kadar her şeyin mükemmel olmasından bahsediyoruz burada. Asla bir aksesuarsız tamamlanmış sayılmaz. Aksesuarlar adeta kombin tamamlayıcısı niteliğinde olduğunu söyleyebiliriz. Son yıllarda özellikle sonbahar/ kış kıyafetlerinde bir ışıltı modası aldı başını gitti. Göğüs detaylı taşlı tunikler, göğüs ve kol detaylı elbiseler derken taş taşları kış modasının orta yerine oturdu diyebiliriz. Tabi ki bu modadan bereler de nasibini aldı. Renk renk çeşitli taşlı bereler şıklık yarışında olan bayanların vazgeçilmezi haline geldi. İster iddialı bir kombinde tamamlayıcı niteliğinde taşlı bir bere veya dümdüz sade bir kombinde ise taşlı bir bere ile farklı bir hava yakalayabilirsiniz.

tasli-bereler.jpg

Taşlı bere çeşitliliği ise oldukça fazla

İsteyenin seçimine göre taşlı bere modelleri çeşitlilik gösterebiliyor. Dilerseniz geçen kış sezonunda kazakların göğüs kısmında veya tuniklerin göğüs kısmında gördüğümüz taş modellerinin bereye yansımış olanlarını seçebilir, berenin üzerine rastgele yerleştirilmiş taşlarla ışıltınızı yakalayabilir veya şıklık istiyorum ama spor bir kombin veya günlük bir kombin yaratmak da istiyorum diyorsanız yine geçen kış sezonunda görmüş olduğumuz ön kısmı yazılı olan berelerin taşlı olanlarını kullanmak ve dilediğiniz tarzda kombinler yaratmak sizin elinizde. Sadece ihtiyacınız olan kombininize uygun bir bere edinmek, hem soğuktan korunup hem de güzel bir imaj sergileyebilirsiniz.

Published in Aksesuar Modası

Comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir