Skip to content →

Şıklığından Vazgeçemeyenlere Taşlı Çizme Modelleri

Yaz sezonunda severek kullandığımız parçaları artık raflara kaldırıp, başka yazları beklemenin vakti geldi sanırım. Soğuk iyiden iyiye kendini hissettirirken yaptığımız alışverişler ince mevsimlik ve yazlık alışverişlerden çok daha ısıtacak kalın, triko kumaşların ağırlıklı olduğu kışlık alışverişine kaydı diyebiliriz. Her kış sezonunda olduğu gibi bu 2018 kış modası itibariyle de çizmelerden, kışlık kazaklara kadar bir çok parça göreceğimiz kesin.

tasli-cizme-Modelleri.jpg

Hem kombinlere hareketlilik yaratan hem de soğuk kış günlerinde her zaman bulunan çizme modelleri özellikle şıklık arayışında olanların seveceği tarzdaki taşlı çizme modelleri hakkında biraz konuşmaya ne dersiniz? Hadi, taşlı çizme modelleri ile ilgili hem konuşalım hem de bu kazaklara biraz göz atalım.

tasli-bayan-suet-cizme-modelleri.jpg

Taşlı parçalar bu sene moda!

Bir kombin ne kadar mükemmel olursa olsun, renk kombinasyonlarından tutun da kumaş kalitesine kadar her şeyin mükemmel olmasından bahsediyoruz burada. Asla özel bir detaysız tamamlanmış sayılmaz. Detaylarlar adeta kombin tamamlayıcısı niteliğinde olduğunu söyleyebiliriz. Son yıllarda özellikle sonbahar/ kış kıyafetlerinde bir ışıltı modası aldı başını gitti. Göğüs detaylı taşlı tunikler, göğüs ve kol detaylı elbiseler derken taş taşları kış modasının orta yerine oturdu diyebiliriz. Tabi ki bu modadan çizmeler de nasibini aldı. Çeşitli taşlı çizme modelleri şıklık yarışında olan bayanların vazgeçilmezi haline geldi. İster iddialı bir kombinde tamamlayıcı niteliğinde taşlı bir cizma veya dümdüz sade bir kombinde bu taşlı bir çizme ile farklı bir hava yakalayabilirsiniz.

siyah-tasli-cizme.jpg

Taşlı çizme ile farkınızı ortaya koyun

İsteyenin seçimine göre taşlı çizme modelleri çeşitlilik gösterebiliyor. Dilerseniz geçen kış sezonunda çizmelerde gördüğümüz bilek kısmı taşlı veya çizmenin ön burunda olan taşlı çizmeleri seçebilirsiniz. Dümdüz sade bir kombini bile bu taşlı çizmeler ile patlatabilirsiniz. Örnek bir kombin ile akıllar da canlanmasını sağlamaya ne dersiniz? Siyah renkli bir kazak ile dar bir pantolon aslında gayet düz bir kombin ancak taşlı bir çizme ile hafif vamp bir hava yakalayabilirisinz.. Sadece ihtiyacınız olan kombininize uygun bir taşlı çizme edinmek, hem soğuktan korunup hem de güzel bir imaj sergileyebilirsiniz.

Published in Ayakkabı Terlik Modelleri

Comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir