Skip to content →

Şimdi Al On Yıl Sonra Yine Giy: En Güzel Çizgili Bluz Modelleri

Çizgili bluzlar bu yılında trend ürünleri arasında yer almakta. Özellikle de zebra deseni gencinden yaşlısına herkesin sıklıkla tercih ettiği bir model olarak yer almaktadır. İçeriğimizde de çizgili şık bluz modelleri hakkında değerlendirmelerde ve önerilerde bulunacağız.

HAKİM YAKA, DÜĞME DETAYLI BLUZ

Yaz ve kış sezonunda rahatlıkla tercih edilmekte olan çizgili bluz modelleri arasında hakim yaka modeli önemli bir yere sahiptir. Estetik açıdan diğer bluzlara oranla farklı bir görüntü yakalamak isteyenler için bu bluzlardan tercih edebilirsiniz. Burada olağanın dışına çıkarak farklı renk seçimlerinde bulunabilir, bluzunuzu alttan bağlayarak göbek dekoltesi de verebilirsiniz. Burada alt giyim olarak etek tercihiniz oldukça şık olacaktır. Uzun kollu bluz tercihiniz burada daha şık bir görünüm sağlayacaktır. Kolunuzu katlayarak yazın giyiminizde rahatlıkla tercih edebilir ve estetik görünüm kazanabilirsiniz.

FIRFIR DETAYLI BLUZ

Çizgili bluzunuzda fırfır detayı da tercih edebilirsiniz. Kadın giyimde fırfır detaylı bluzlara son yıllarda ciddi anlamda bir rağbet söz konusudur. Burada özel giyimlerin yanı sıra dış giyimlerinizde de rahatlıkla giyebileceğiniz bir model olduğunu hatırlatmamız gerekiyor. Klasik tarz elde etmek için kombinlerinizin arasına ekleyebileceğiniz bu giyimde alt giyim tercihiniz başarılı olmalıdır. Çizgili bluzunuzda yer alan renklerin dışına çıkmamanız tavsiye edilmektedir. Çok fazla renk olması kombinin güzelliğini bozabilir.

ABİYE BLUZ MODELİ

Kadın özel giyimde trend olan abiye bluz modelleri mutlaka tercihlerinizin arasında bulunmalıdır. Gardıroplarınızda en az bir tane bulundurmanız abiye bluz bulundurmanız gerekmektedir. Özel günleriniz için kolay ve etkileyici bir tercih olan askılı bluz, doğru kombinlediğiniz zaman sizi gecenin yıldızı yapacaktır. Özel günleriniz için saat, kolye, küpe gibi küçük ama etkileyici dokunuşlarda bulunabilirsiniz. Askılı giyiminizde özellikle de çizgili tercihiniz oldukça estetik bir görünüm kazandıracaktır.

DANTELLİ DETAYLI BLUZ MODELLERİ

Danteli bluz modelleri için bodyflirt tercihiniz oldukça etkileyici olacaktır. Çizgili seçiminiz için burada kırmızı renk tercihinde bulunmanız hakimiyeti tamamen elde etmenize olanak sağlayacaktır. Özel günleriniz için doğru kombinlerle fiziğinizi ortaya çıkarabilirsiniz.

Published in Genel

Comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir