Skip to content →

Sırtı Dantelli Hırka Modelleri

Son yıllarda iyice hayatımıza girmiş olan dantel, artık sadece fantezi ürünlerde değil günlük yaşamın her alanında kullanılır oldu. Şöyle ki iç giyim ürünlerinden tutun da dış giyim ürünlerine, hatta şapka ve aksesuarlara kadar bile taşındı. Biz ise size bu yılın modası haline gelen ve uzun süre daha modanın içinde yer alacak olan dantel detaylı hırkalardan bahsedeceğiz. 2018 bayan hırka modelleri arasında en çok dikkatinizi çekecek ürünlerden olacak olan dantelli hırkalarda, sırtı dantelli hırka modellerine şöyle bir göz atalım.

sirti-dantel-islemeli-kusakli-hirka.JPG

Sırtı Dantel İşlemeli Kuşaklı Hırka

Özellikle ara mevsimlerin ve kış aylarının vazgeçilmezi olan hırkalar, 2018 yılında çok daha fazla desen, renk ve model seçeneği ile sizlere sunuluyor. Bu modeller arasında da sırtı dantelli hırkalar en iddialı ürünler arasında gösteriliyor. Farklı renk seçenekleri ile size sunulmakta olan sırtı dantel işlemeli kuşaklı hırka, standart beden ölçüsüne sahip. Kalçanın hemen alt bölümünde biten boyu ile oldukça kullanışlı bir model olan sırtı dantelli kuşaklı hırka, bel kuşağı hem önden hem de arkadan bağlanabilen bir model.

sirti-dantel-kol-lastikli-kusakli-hirka.jpg

Sırtı Dantel Kol Lastikli Kuşaklı Hırka

Hem etek ucu hem de kol uçlarında lastik detayı bulunan hırka, sırtında yer alan dantel işlemesi ile de oldukça şık bir görünüm sergilemektedir. Kalçanın hemen altında biten boyu, tesettürlü kadınların da kolaylıkla bu modeli tercih edebilmesini sağlamaktadır. Bel kuşağı hem önden hem de arkadan bağlanabilmekte, kuşak çıkarılarak uygun renkte bir kemer ile de şık kombinlere imza atılabilmektedir.

Kol Ve Sırtı Dantelli Triko Hırka

Dantel detayının hem kollarda hem de sırtta yer aldığı bu hırka modeli, kış aylarının soğuk havasından korunurken aynı zamanda şık olmayı da arzu eden hanımların öncelikli tercihleri arasında yer alacaktır. Kalça altına kadar uzayan bu hırka, belinde bulunan kuşak sayesinde değişik formlarda kullanılabilmektedir.

sirti-dantelli-hirka.jpg

Sırtı Kelebek Dantelli Triko Hırka

Kışın en çok tercih edilen kumaş türlerinden olan triko kumaş üzerine çalışılmış olan bu hırka modeli, sırtında yer alan kelebek motifli danteli ile dikkat çekici ve şık bir görünüme sizi kavuşturmaktadır. Birçok renk seçeneği bulunan sırtı kelebek dantelli hırka ile soğuk günlerde da tarzınızı konuşturabilirsiniz.

Sırtı Dantel Kısa Hırka

Sırt bölgesi tamamen dantel işlemeli olan bu hırka, diğer modellerin aksine boyu kısa boya sahiptir. Oldukça kullanışlı bir model olan sırtı dantel kısa hırkalar, farklı renk seçenekleri ile size sunulmakta ve kombin yapma açısından da büyük kolaylık sağlamaktadır.

Published in Genel

Comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir