Skip to content →

Son Trend Şişme Mont Modelleri

Havaların biraz soğumasıyla artık kot ceketler, tiril tiril kumaş ceketler yerini deri montlara bırakamaya başladı. 2018 kış modası yeniden şekillenmeye başlarken ve alışveriş raflarında artık ince yazlık parçaların yerini hafif kalın trikolar ve kazakların aldığını görüyoruz. Dış giyim olarak da deri montların, trençkotların ve şişme montların, hırkaların aldığını söylebiliriz.

sisme-mont-modelleri.jpg

Aynı zaman da şişme mont mevsimi de açılmış oldu diyebiliriz. Peki her kesimden insanın tercih ettiği akıllarınızda canlanan soruyu yanıtlamaya ne dersiniz? 2018 kış modasında ne tür şişme mont modelleri göreceğiz bunlar hakkında biraz konuşalım.

japon-style-sisme-mont-erkek-mont-siyah.jpg

Son Trend Alarmına Kulak Verin: Şişme Montlar Çok Moda

Eskiden de sık sık gördüğümüz şişme mont ve şişme yeleklerin geçen sezonlarda yerini daha çok deri montlar ve trençkot modellerini aldığını söylebiliriz. Ama moda duayenlerinin sürekli söylemiş olduğu gibi eski zaman modası sürekli yeni bir şekilde karşımıza çıkıyor diyebiliriz. Bu sözün bir kanıtı daha oldu şişme montların alışveriş raflarında yerini alması. Önceden de oldukça sevilen bir dış giyim türü olan şişme mont modellerinin kombin yapması da oldukça kolay. Bu sezonun modası olan Jean to Jean ile tabi. Üzerinize giydiğiniz Jean gömlek ile yine giymiş olduğunuz Jean pantolonun aynı olmasına dikkat etmek koşulu ile ve üzerinize aldığınız şişme mont ile gayet günlük ve rahat bir kombin elde edebilirsiniz ayrıca üzerine attığınız bir atkı ile de hem sıcacık hissederken hem de kombininize renklilik de katmış olursunuz.

kapusonlu-sisme-mont.jpg

Gardırobunuza Şişme Montlar için Yer Açma Vakti Geldi

Şişme mont modelleri konusunda özellikle mevsim geçişlerindeki kurtarıcılığı sebebiyle olsa gerek oldukça çeşitli model içeriğine sahip diyebiliriz. Genellikle spor kombinlere daha çok yakıştığı düşünülse de klasik bir kalem eteğin üzerine giydiğinde absürt bir görünüm haline gelmeyen nadir bir parça diyebiliriz. İster bir Jean pantolon ile ister spor yaparken bile tercih edebileceğiniz tarzda ki bu monta şanş vermelisiniz. Her kombinin üzerine yakışan bir dış giyim çeşidi olmasıyla kombinlerinizin tamamlayıcısı olmaya aday diyebiliriz.

Published in Genel

Comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir