Skip to content →

Sosyal Mesajlar Veren En Güzel Baskılı T-shirt Modelleri

İlk çıktığı yıllarda sadece gençlerin tercih ettiği sosyal mesaj veren baskılı t-shirtler zaman la her kesimden ve yaş grubundan  kullanıcının dikkatini çekmiş ve kullanılmaya başlanmıştır.

İlk zamanlarda sadece siyah ve beyazı mevcut olan bu t-shirtler belli bir kurum yada kişiler için özel yaptırılıyor ve bu amaçla kullanılıyordu birçok marka hayvan hakları için ya da engelleri kaldıralım adı altında özel t-shirt yaptırmış ve çalışanlarına dağıtmıştı. Arz talep usulü ile başlayan bu akım özel günler ve geceler içinde üretilmeye başlandı hatta sevgililer kişiye özel t-shirtler yaptırıp ikili olarak giymeye başladılar.

Birbirinden Güzel Baskılı Tişört Modelleri

Elbette bu  talep olunca üretimde başlamış ve gelişmiş oldu birçok tanınmış markanın özel günler için ürettiği seri üretim olan baskılı ve mesaj veren t-shirtlerin yanı sıra butik üretim yapan özel t-shirt atölyeleri meydana çıkmış oldu.

Birçoğu internet satışı yapan bu özel üretim atölyelerinin kendi satış dükkanları ya da bayilikleri olan mağazaları da bulabilir buradan tedarik edebilirsiniz.

Kişiye özel baskılı t-shirtler modelleri de üretim sayısı çok yüksek olmadığından fiyat biraz yüksek olabiliyor lakin eğer böyle bir hediye hazırlamak istiyorsanız çok sevimli ve sıradışı bir hediye vermiş oluyorsunuz, özel bir anı yada kullandığı bir söz üzerine hazırlanan bu baskılı t-shirtler için internetten sipariş alınabildiği gibi artık fotoğrafçıda t-shirt bastırmak da mümkün.

Bunların dışında sadece t-shirt üretimi yapan atölyeler birçok deyimi ve ya sosyal medyada kullanılan popüler olmuş cümleleleri de baskı için kullanarak satışa sunuyorlar. Gündemi yakından takip eden bu küçük ölçekli atölyelerin satışları satışa bağlı olarak bu t-shirtlerin kullanımı da azımsanmayacak ölçüde yüksek.

Harfli t-shirtler  modellerinin baskısını yapıp üreten birkaç atölye de mevcut  bu t-shirtlerin çoğu kadın erkek kullanımına uygun cinsiyet ayrımı yok sadece beden olarak standart olanlar var. Fakat bu akımı takip edenler daha salaş giyimi tercih ettikleri için beden ölçüsünü de çok dikkate almıyorlar. Harfli olanlar daha çok kullanılsa da en yaygın olan baskı modelleri genelde kişi özellerde fotoğraf diğerlerinde deyimler oluyor

Yaş grubu olarak daha genç olanların kullandıkları ise sosyal medya yazıları içeriğini kullanan markalar.

 

Published in T-Shirt Modelleri

Comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir