Skip to content →

Stil Sahibi Kadınlara Özel En Güzel Çizgili Gömlek Modelleri

Bahar ve yaz havasında şıklık yakalamak isterseniz size en iyi gelecek parçalardan olacaktır gömlekler. Hem spor hem klasik tarzı kolaylıkla oluşturan gömlekler bu sezon çizgili modelleri ile damga vuruyor.

Fularlı çizgili gömlekler:

Sokak modasına hakimiyetini sürdüren viktoryen akımına gömleklerde de sıkça rastlanıyor. Önden bağlanan fularlı gömlek modelleri hem kadına şıklık katıyor hem de şirin bir tarz oluşturuyor. Fularlı yakalarda zarif bir şıklık isterseniz gömlekleri sonuna kadar kapamalısınız. Ancak özgür bir bohem ruhundan yanaysanız fularları kapamadan da bu modelleri kullanabilirsiniz. Şortlar, kot etekler ya da jeanler ile rahatlıkla kombinleyeceğiniz fularlı çizgili gömleklere en çok mavi çizgi ve ten rengine yakın tonda renklerde rastlıyoruz.

Boyfriend çizgili gömlekler:

Rahat kombinler sezona en çok damgasını vuran kombinlerden. Hem kış hem de yazın gördüğümüz bu kombinlere boyfriend çizgili gömlekler ile siz de katılabilirsiniz. Maskülen bir havanın hakim olduğu gömleklerde hem spor hem de seksi bir görünüme sahip olabilirsiniz. Bu tarz gömlekleri stilletto ve cluch çanta ile kombinleyerek mükemmel bir tarza sahip olabilirsiniz. Ayrıca bu tarz gömlekleri önü kısa arkası uzun modellerde de tercih edebilirsiniz. Genellikle boyuna çizgilerin olduğu gömleklerde zaman zaman belli kısımlarda enine çizgilere rastlamakta mümkün.

Kruvaze kesim çizgili gömlekler:

Vintage modasının bu sezona çokça etki ettiği bir gerçek. Şık görünen kruvaze kesim gömlekler de sezona damgasını vuran parçalar arasında. Daha uzun gösteren kruvaze kesim bir de çizgili gömlek ile birleştiğinde çok daha uzun gösteriyor ve kadınların vazgeçilmezi arasında yerini alıyor. Bu tarz gömlekleri yüksek belli jeanler ile giyebilir ya da mini etekler ile kombinleyebilirsiniz.

Düğümlenen çizgili gömlekler:

Hem gömleklerde hem de bluzlarda bu sezon düğüm düğüm olduk. Cool bir görünüme davetiye çıkaran önü düğümlenen modellerde çizgili olanları rahatlıkla tercih edebilirsiniz. İster göbeği açık ister uzun gömlekleri tercih edin her iki modelde de düğümlü olanlara rastlayabilirsiniz.

Fırfırlı ve büyük çizgili gömlekler:

Birçok moda detayını birarada kullanarak harika bir şıklık oluşturabilirsiniz. Göğüs kısmı fırfırlı gömlekleri çizgili renklerde tercih edebilirsiniz. Özellikle kalın çizgili ve siyah beyaz fırfırlı gömlekler iş yaşamınızda sizi kurtaran parçalar arasındadır.

Published in Gömlek Modelleri

Comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir