Skip to content →

Taşlı Küpe Sevenlere Özel En Güzel Küpe Modelleri

Kadınlar için aksesuarlar vazgeçilmezlerdendir. Birçok çeşit aksesuar bulunmaktadır bilezik, kolye, saat, şapka, fular, gözlük, küpe derken say say bitiremeyiz. Her kadının kendine ait daha çok sevdiği bir aksesuar çeşidi muhakkak ki vardır. Bazı kadınlar küpe kullanmayı çok severken bazı insanlar kolye kullanmayı tercih edebilir bu tamamı ile zevk meselesidir. Bazı insanlar ise ne kadar aksesuar kullanmak istese de kullanamamaktadır bunun en temel nedeni çoğu zaman allerjik reaksiyonlardan kaynaklıdır.

Örneğin bir kadın gümüş takıları çok sevebilir ama alerjisi varsa ne yazık ki kullanması olanaksızdır bu yüzden ya farklı malzeme ve yapıdan oluşan benzer takılarla bu isteğini geçiştirebilir veya hiç takı kullanmamayı da tercih edebilir. Gel gelelim küpelere. Küpeler pek çok kadının sık bir şekilde kullandığı aksesuarlardan biridir. Ne yazık ki küpeye alerjisi olan veya kulağını deldirdikten sonra kulak deliği kapanan da bir çok kişi vardır. Küpenin bir çok çeşidini bulmak pek olağan bir durumdur. İster şaşalı büyük yapılı küpeler ister daha minimalist küpeleri tercih edebilirsiniz. Bu seçimler tamamı ile sizin zevkinizeve kullanım şeklinize bağlı olarak değişiklik gösterir.

Sarkıntılı Küpeler

Sarkıntılı küpeler bazı kadınlar tarafından sevilerek kullanılsa da bazı kadınlar bu küpelerden hiç haz etmez. Bazı insanlara göre bu yapıda olan ve üzerinde pek çok tal veya işlemi tarzı ağırlık yapacak nesneler bulunan küpeler kulağın sarkmasına neden olur. Aslında vu teori bir bakıma doğru da olabilir zira ne kadar ağır bi şey olursa o kadar kulağın kaldırma gücü azalır ve sarkma yaşanabilir ama bu bir iki kullanmayla olacak şey değil gibi de. Sarkıntılı küpeler hem spor hem de şık bşr görüntü vermek için kullanılabilir. İster jean ve basic bir tişört ile püsküllü sallantılı, ister şık bir etek ceket kombininin üzerine şık taşlı sallantılı küpeleri tercşh edebilirsiniz.

Minimalist Küpeler

Bu küperse son zamanların gözdesi haline gelen küpelerdedir. İnce yapılı ve düz renkte olmaları onları oldukça kullanışlı kılmaktadır.

Published in Aksesuar Modası

Comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir