Skip to content →

Tek Parçayla Tarz Olun: En Güzel Madonna Yaka Bluz Modelleri

Stil ve moda, yaz mevsiminde kadınların gardroplarından doldu taştı. Yaz ruhunu en güzel yansıtan kıyafetler arasında elbette madonna yaka elbiseler ve bluzlar geliyor. Bir dönem de çok popüler olan madonna yaka yani kayık yakalar bu dönemde de oldukça popüler. Her parçayla rahatça kombinlenebilen madonna yaka bluzlar etek, kot pantolon ya da şortlarla kolaylıkla uyum sağlayabilir. Ayrıca madonna yaka bluzlar ile klasik ya da spor tarzdan istediğinize de kolayca yönelebilirsiniz.

Madonna yaka bluzları tercih ettiğinizde kolye ve uzun küpeler gibi takılar da ön plana çıkartılabilir. Omuzları geniş gösteren madonna yaka bluzları zaten geniş omuzlu olan kadınların giymemesi daha doğru olur. Ancak küçük omuzlu ya da uzun boyunlu kadınlarda madonna yakanın harika durduğunu söylememek olmaz.

Madonna Yaka Belden Bağlamalı Bluzlar:

Vintage ve eski dönemlerden sezona çok fazla damgasını vuran detay mevcut. Bunların ikisi birarada toplandığında da ortaya harika bir şıklık çıkıyor. Madonna yakalarda rastladığımız belden bağlama detayları bluza eklendiğinde şık olmak kaçınılmaz oluyor. Bu bluzları jean şortlarla ya da kumaş pantolonlarla rahatlıkla kombinleyebilirsiniz.

Volanlı Madonna Yaka Bluzlar:

Madonna yaka volan ya da fırfır detayları ile birleştiğinde de mükemmel bir görünüm yakalıyor. Volanlı madonna yaka bluzları çiçek desenli ya da geometik desenli sezonun ön plana çıkan renk ve desenlerinden seçebileceğiniz gibi tek renk olarak da seçebilirsiniz.

Dantel Detaylı Madonna Yaka Bluzlar:

Özellikle iş hayatında çokça kullanılan dantel detayları madonna yaka bluzları da etkisi altına almış durumda. Hem yakada hem bel hizasında rastlanılan danteller bluza ayrı bir hava katarak hoş bir görünüm sağlıyor. Sadece yakada olan dantel detaylı madonna yakalarda ise belden büzgülü olan modeller de görmek mümkün. Bu modelleri tercih ederken kombinleyeceğiniz kıyafet daha sade parçalardan oluşmalıdır. Bu sayede göz alıcı kısım omuzlar ve madonna yaka olacaktır.

Düğmeli Madonna Yaka Bluzlar:

Eskiden görmeye alışık olduğumuz düğmeli gömleklerin yerini şimdi birçok önden düğmeli model almış durumda. Düğmeli gömlek elbiseler, önden düğmeli etekler derken madonna yaka bluzlarda da önden düğmeli olan modellere rastlıyoruz. Düğmelerin işlevselliğinin olmadığı bu bluzlar kısa kollu olabileceği gibi üzün kollu da olabiliyor. Kumaş olarak özellikle keten kumaş popüler.

Published in T-Shirt Modelleri

Comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir