Skip to content →

Tesettürlü Kadınlara Özel Eşarp İğnesi Modelleri

Tesettürlü kadınlar eşarp iğnelerine kombinlerinde çok önemli bir yer verirler. İçeriğimizde de eşarplı kadınların takmayı isteyebileceği eşarp iğnesi modellerine yer vereceğiz.

OTANTİK EŞARP İĞNESİ

Otantik eşarp iğneleri estetiğinizi tamamlamaya sağlayacak, güzel bir görünüm yakalayabileceğiniz bir tercih olacaktır. Burada kıyafetinizin rengine uygun olarak bir renk tercihi yapmanız tavsiye edilmektedir. Bin bir çeşit taş çeşidi ve yüzlerce renk seçimiyle bu iğnelerden tercih edebilirsiniz. Giyim tarzınıza göre birkaç tane elinizde bulundurmanız sizin için iyi olacaktır. Oldukça uygun fiyatıyla trend iğneleri tercih edebilirsiniz.

TAŞ İŞLEMELİ EŞARP İĞNELER

Üzeri taş işlemeli eşarp iğnesi modelleri rahatlıkla tercih edebileceğiniz, kombininizin önemli bir parçası olabilecek bir modeldir. Şalınızı deforme etmeyen yapısı olan iğneleri tercih etmeniz önerilmektedir. Yine renk seçiminizin giydiğiniz kıyafete uygun olmasına özen göstermenizde fayda var. Büyük boy siyah eşarp taktığınız zaman estetik bir görünüm için bu modeli tercih edebilirsiniz.

ŞAL KLİPSİ

Şal klipsi, eşarp, şal ve kıyafetlerinizde takabileceğiniz, rahatlıkla kullanabileceğiniz bir modeldir. Bu model kullanıldığı zaman, iğne deliklerinden oluşan deformasyonlar meydana gelmez.

YAN EŞARP ŞAL İĞNELERİ

Özellikle de taş işlemeli, estetik görünümde olan modelleri tercih etmeniz gerekmektedir. Altın ve gümüş olan modeller oldukça renkli bir görünüm elde etmenizi sağlayacaktır. Bunun yanında iğnenin yapısı gereği eşarbınızda herhangi bir deformasyon meydana gelmeyecektir.

MEDİNE İPEĞİ EŞARPLARI

Medine ipeği büyük eşarp, İtalyan dikim kalitesiyle kadınlarımızın sıklıkla tercih ettiği bir eşarp modelidir. Burada istediğiniz şal iğnesini rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Renk seçimi konusunda ise özgür olabilme şansına sahipsiniz.

BÜYÜK BOY EŞARP MODELLERİ

Burada tercihiniz mısırlı krep eşarp olabilir. Uygun fiyatlı ve şık görünümlü bu eşarp modelini rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Pamuklu eşarplar kadınların trendi durumdadır. Hem oldukça rahat hissetmenizi sağlayacak hem de oldukça estetik bir görünüm kazandıracak pamuklu eşarplarınızı şal iğnelerinizle, güneş gözlüğünüzle süsleyebilirsiniz. Bunun yanında tercih edeceğiniz kolye, küpe ve bilekliklerin en az giyiminiz kadar iddaalı olması gerektiğini unutmamanız gerekmekte. Burada tam anlamıyla bir kombin elde edebilme fırsatınız vardır.

Published in Aksesuar Modası

Comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir