Skip to content →

Tül Detaylı Kazak Modelleri

Sonbahar ve kış sezonun vazgeçilmezi olan kazaklar, bu yılda birçok farklı modelde karşımıza çıkıyor. Yaz sezonuna bir yandan göz kırpan ve detayları devralan kış parçalarından kazaklarda tül detaylarına çokça rastlıyoruz.

tul-detayli-kazak.jpg

Tül ve Volan Detaylı Kazaklar

Siyah tülün çekiciliğinin bir yansıması olan transparan kazaklar özellikle omuz detaylarında kullanılan volanlar ve tül ile dikkat çekiyor. Triko ve akrilik kumaş karışımı olan bu kazakları hem şık bir gecede hem de gündüz ofis şıklığınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Açık renk jean ya da etekler ile oldukça şık bir görünüm elde edilen tül detaylı ve volanlı kazakları uzun kollu olarak vitrinlerde görebilirsiniz.

kollari-tul-detayli-kazak.jpg

Kolları Tül Detaylı Kazaklar

Kış sezonunda en çok göreceğimiz tül detaylı kazaklar kolları tül detaylı olan modeller olacaktır. Ön ve arka kısmı düz olan modellerde kollarda tüllere rastlayabilirsiniz. Tamamen tül olabileceği gibi bilekte lastik ya da kazağın devamını da görebilirsiniz. Bu tarz modellerde omuzlarda da tül görülebilmektedir. Her tür kıyafet ile uyumu sağlayabilen bu modelleri gündüz ya da gece şıklığınız için kombinleyebilir ve aksesuarlar ile şıklığınızı tamamlayabilirsiniz. Ayrıca sadece siyah renk değil birçok renkte bu tarz tül detaylı kazakları görebilirsiniz.

etegi-tul-detay-elbise.png

Etekte Yer Alan Tül Detayları

Eğer cesurluğu bir kenara bırakıp daha sade bir şıklıktan yanaysanız kazağın etek uçlarında görülen tül detaylı modelleri rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Birçok renk ve desende bulabileceğiniz bu modeller kazak renginin koyu tonlarında tül ile birleşmektedir. Ayrıca oldukça spor bir görünümü olan bu model jeanler ile güzel bir uyum yakalamaktadır. Eğer kontrast bir görünümden yanaysanız kazak ile kontrast renkte tül detaylı modelleri seçebilirsiniz. Ancak bu durumda kombinleyeceğiniz parçaları iyi seçmelisiniz.

Tül Detaylı Balıkçı Yaka Kazaklar

Daha oversized modellerde karşınıza çıkan bu modellerde göğüsten omza kadar olan bölmede tül detaylarına rastlayabilirsiniz. Boğaz kısmında tekrar kazak kumaşını gördüğümüz bu modeller, özellikle örgü halde vitrinlerde boy gösteriyor. Koldan da tül detayının devam edebildiği balıkçı yakalar özellikle soft renklerde ve desensiz halde tercih edilmektedir.

Published in Genel

Comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir