Skip to content →

Tül Detaylı Kışlık Elbise Modelleri

Son dönemlerde iyice moda dünyasına yerleşmiş olan transparan ve tül detaylar, 2018 elbise modelleri arasında da kendini gösteriyor. Gizemli ve çekici bir hava yakalamak isteyen ve bunu giymiş olduğu ürünler ile sağlamayı başaran kadınlar arasında yer almak istiyorsanız, tül detaylı elbiselere yönelebilirsiniz. Kışlık elbise modellerinde de kullanılan tül ile hazırlanmış olan elbiseleri sizin için paylaşıyoruz.

tul-detayli-elbise-modelleri.jpg

Ön Arka Ve Kolları Tül Parlak Bayan Elbise

Kış aylarında özel geceler, davetler ve düğün organizasyonları gibi durumlarda kullanıma uygun olarak hazırlanmış olan kolları tül detaylar ile kaplı olan parlak mini elbise, abiye kategorisinde gösterebileceğimiz kışlık elbise modelleri arasında yer alıyor. Tül ve parlak kumaşın bir araya gelmesi ile oluşturulan bu elbise, katıldığınız davette en göz alıcı kadınlardan biri olmanıza yardımcı olacaktır.

Tül Detaylı Kloş Bayan Elbise

Hem günlük kullanıma, hem de özel günlere uygun olabilen tül detaylı bayan elbise, farklı renk seçenekleri ile size sunuluyor. Yaka bölgesinde, kol ve etek uçlarında tül detaylarının kullanılmış olduğu bu elbise, kloş kesimi sayesinde fiziğinizi en kusursuz görünüme de kavuşturmayı başaracaktır.

tul-detayli-pembe-elbise.jpg

Yaka Tül Detaylı Triko Bayan Elbise

Kış mevsiminde kullanılmaya en elverişli kumaş türlerinden biri olan triko kumaş ile dizayn edilmiş olan yakası tül detaylı bayan elbise, vücuda oturan kesimi ile bütün hatlarınızı ortaya çıkarmaktadır. Hem şık, hem çekici, hem de modaya uygun bir görüntü vermek isteyen kadınların öncelikli tercihi olacak olan bu elbise modeli ile günlük şıklığınızı da konuşturabilirsiniz. Yaka bölgesinde şeritler halinde yer alan tül detayları ile dikkat çeken elbise, kışın vazgeçilmez parçanız olacaktır.

sirt-ve-kol-tul-detayli-triko-bayan-elbise.jpg

Sırt Ve Kol Tül Detaylı Triko Bayan Elbise

Kalem elbise formunda dizayn edilmiş olan elbise, sırtında ve kollarında yer alan tül detayları ile en son trendleri yansıtmanızı sağlıyor. Sırt bölgesinde yer alan üçgen formundaki tülün yanı sıra her bir kolda yer alan ve üç ayrı bölgeye dağıtılmış olan tül detayları da dikkat çekiyor. Tül detaylı kışlık bayan elbise modelleri arasında bulunan bu triko elbise, diz bölgesine kadar uzanıyor.

Published in Elbise Modelleri

Comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir