Skip to content →

Tül Detaylı Kışlık Etek Modelleri

Kış sezonunda etekler, opak ya da ipek gibi çeşitte çoraplarla kullanılarak çizme ile tamamlandığında en şık halini yakalıyor ve etkileyici kadını ortaya çıkarıyor. Son sezonda görülen tül detayları bu sezon eteklerde de görülmeye başlandı. Farklı kesimlerde kışlık eteklerde ortaya çıkan tül detayları size şık olmak için gereken ilk şey olabilir.

tul-detayli-etek-modelleri.jpg

Şerit Tüllü Kalem Etekler

Ofis hayatının vazgeçilmezi olan kalem etek hem yaz hem kış mevsiminde sıkça kullanılmakta. Eteğin ucunda görülen şerit halde tül detayları da bu kalem eteklere farklı bir hava katarak giyen kadınları çok daha etkileyici bir görünüme ulaştırıyor. Özellikle siyah renkte çok hoş duran bu tarz modelleri farklı renklerde de seçebilirsiniz. Eteği şerit tül detaylı kalem etekleri beyaz gömlekler ve topuklu ayakkabı ya da bootiler ile tamamlayabilirsiniz. Sadece etek kısmında değil yan kısımlarda da bu şeritlere rastlayabilirsiniz. Daha cesur olmak isterseniz bu modeller de vitrinlerde sizi bekliyor.

kayra-tul-detayli-etek-siyah.jpg

Tül Detaylı Krep Etekler

Krep etekler giyen kadınlara hem sevimli hem de çekici bir hava katmaktadır. Etek ucunda yer alan tül detayları ile krep etekleri çok daha tercih edilebilir bulabilirsiniz. Bu tarz modelleri yine tül detaylı gömlekler ve kemer ile tamamlayabilir ve ten rengi bir çorap giyebilirsiniz. Hem ofis hayatınızda hem de gece şıklığınızda kullanabileceğiniz tül detaylı krep etekler bu yıl çokça moda.

pileli-tul-detayli-etek.jpg

Pileli Tül Detaylı Etekler

Genelde yaz mevsimi ile özdeşleştirilse de hareketli tarzda pileli etekleri de tül detaylı ve kışlık kumaşa uygun seçebilirsiniz. Birçok renk seçeneğinin olduğu bu tarz etekleri kısa veya uzun yerine midi boyda tercih etmeli ve kombinlerken kontrast renklerde kombinleyebilirsiniz. Ayrıca sim gibi hareketlerde bu tarz eteklere ayrı bir hava katmaktadır. Gri pileli ve tül detaylı bir eteği simli seçebilir ve ister gündüz isterseniz gece şıklığınızda kullanabilirsiniz. Bu tarz bir eteği aynı renkte ya da siyah bir booti ve siyah bir bluz ile tamamlayabilirsiniz. Ayrıca pileli tül detaylı etekleri kalın pileli seçerseniz çok daha şık bir görünüm elde ederseniz.

Published in Abiye Modelleri

Comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir