Skip to content →

Tüylü ve Kapşonlu Kaban Modelleri

Havaların biraz soğumasıyla artık kot ceketler, tiril tiril kumaş ceketler yerini deri montlara bırakamaya başladı. 2018 kış modası yeniden şekillenmeye başlarken ve alışveriş raflarında artık ince yazlık parçaların yerini hafif kalın trikolar ve kazakların ve dış giyim parçalarının aldığını görüyoruz.

tuylu-kapsonlu-mont-modelleri.jpg

Aynı zaman da tüylü ve kapüşonlu kaban mevsimi de de açılmış oldu diyebiliriz. Peki her kesimden insanın tercih ettiği akıllarınızda canlanan soruyu yanıtlamaya ne dersiniz? 2018 kış modasında ne tür tüylü ve kapşonlu kaban modelleri göreceğiz bunlar hakkında biraz konuşalım mı?

Kahverengi-Tonunda-Bayan-Mont-Modeli.jpg

Soğuk Kış Günlerine Bu Kabanlar İle Meydan Okuyun

Malum kış mevsiminin her geçen yıl daha soğuk olduğunu tüm televizyon kanallarındaki hava durumu bültenlerinde öğreniyoruz. Buna göre eskiye nazaran daha kalın ve ısıcak parçaların moda olduğunu söylebiliriz. Bu parçalardan biri de tüylü ve kapüşonlu kaban modelleri. Genellikle içi de kürklü gibi olan bu modelin kullanımı oldukça rahat üzerinizde ağırlık yapan kaban modellerinde değil bunu belirtmekte fayda var. Ve renk ve model çeşitliliğinden dolayı bir çok alternatifi bulunan bu kaban modelinde kombin yapmak ise oldukça kolay. Örnek bir kombin yapacak olursak eğer. Bu sezonun modası olan Jean to Jean den yola çıkarak üzerinize giydiğiniz Jean gömlek ile yine giymiş olduğunuz Jean pantolonun aynı olmasına dikkat etmek koşulu ile gayet günlük ve rahat bir kombin elde edebilirsiniz dış giyim olarak giydiğiniz siyah renkli tüylü ve kapüşonlu kaban ile kombininizi tamamlayabilirsiniz. Ayrıca üzerine attığınız bir ekose desenli atkı ile hem sıcacık hissederken hem de kombininize renklilik de katabilirsiniz.

kapsonlu-tuylu-kaban-modeli-2017-2018.jpg

Spor Kombinlerin Vazgeçilmezi Olmaya Aday: Tüylü Ve Kapşonlu Kaban Modelleri

Tüylü ve kapşonlu kabanlar özellikle kış mevsimindeki o soğuktan kurtarıcılığı sebebiyle olsa gerek oldukça çeşitli model içeriğine sahip diyebiliriz. Klasik giyinmeyi sevenler için klasik kesim bir tüylü kaban modeli veya her zaman spordan yanayım diyenler için de önü kısa arkası uzun spor kesim tarzındaki tüylü ve kapüşonlu kaban modelini tercih edebilirsiniz.

Published in Genel

Comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir