Skip to content →

Üçgen Tasarımları Sevenlere Özel En Güzel Küpe Modelleri

Günümüzde kadınların vazgeçilmez takılarının başında gelen küpeler birçok materyalden yapılıyor ve farklı kıyafet kombinleri ile kullanılabiliyor. Özellikle son yıllarda minimalist tasarımlar takılarda da dikkat çekiyor. Minimalist tasarımlardan sayılan üçgen küpe modelleri de kadınlar arasında oldukça trend.

Çoklu minimal üçgen küpeler:

Naifliği ile dikkat çeken çoklu küpeler üçgen tasarımları ile kadınları bekliyor. Yalın ve şık görünümü ile birçok tarzda bulabileceğiniz üçgen küpeleri altın, gümüş ya da metal alaşımlı olarak bulabilirsiniz. Kıkırdaklara, kulak deliklerine takılan üçten fazla çoklu üçgen küpeleri gündüz ya da gece şıklığınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Dev üçgen küpeler:

Genellikle zamak alaşım kaplama olan dev üçgen küpeler tek kulağa uygulanan kullanımı ile dikkat çekiyor. Minimum 7 cm uzunlukta olan dev üçgen küpeleri özellikle gece şıklığınız için kullanabilirsiniz. Ancak tek taraflı küpe kullanımlarında saçları diğer yöne doğru şekillendirmeniz gerekecektir.

Aksesuarlı üçgen küpeler:

Yaprak ya da yıldız tasarımlar ile birlikte kullanılan üçgen formda küpeler renkli malzemeli olarak etnik bir görünüm oluşturuyor. Trend renkleri bu küpede tercih ederek şıklığınızı tamamlayabilirsiniz. Bu tarz küpeleri ister tek kulağa isterseniz de iki kulağa takabilirsiniz. Üçgen formunun renkli ve doğal taşlardan oluştuğu, diğer aksesuarın da metal olduğu aksesuarlı üçgen küpeleri de doğal taşlar nedeniyle burcunuza uygun taşlardan seçebilir ya da iyi bir hediye alternatifi olarak kullanabilirsiniz.

Otantik boncuklu üçgen küpeler:

Gold üçgen içine renkli boncuklardan oluşan küpeler otantik bir görünüm oluşturuyor. Bir ya da birkaç üçgenden de oluşan boncuklu küpe alternatiflerini birçok kombinde kurtarıcınız olarak kullanabilirsiniz. Ayrıca bu tarz otantik üçgen küpeler bohem bir stil isteyen kadınların da vazgeçilmezi olacaktır. Renkli boncuklardan oluşan üçgen küpeleri takarken uyumlu aksesuar ve kıyafet tercih etmeli, bu sayede rüküşlükten uzak kalmalısınız.

Antik üçgen küpeler:

Bohem stilin parçaları arasında olan antik tarzda küpelere üçgen formlarda da ulaşabilirsiniz. Özellikle bakırdan üretilen bu küpeleri etnik elbiseler ile giyerek şıklığınızı tamamlayabilirsiniz. Ayrıca bu küpeler kısa, sallantılı olarak her modelde bulabilir ve zümrüt ya da yakut gibi değerli taşlar ile süslenen modellerini de tercih edebilirsiniz.

Published in Aksesuar Modası

Comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir