Skip to content →

V Yaka Kazak Modelleri

Bu sezon özellikle çok kullanılan parçalar genellikle elbiselerde bulunan detaylardan dolayı olduğunu söyleyebiliriz. Dantel detaylı elbiselerden tutun da nakış detaylı elbiselere kadar geçerli bu söylemiş olduğum konu. Özellikler bu 2017 ilkbahar/ yaz modasında sokakta sürekli karşımıza çıkan modellerden biri de v yaka bluz modelleriydi.

cizgili-v-yaka-siyah-kazak.jpeg

V yaka olan modelleri bu 2018 kış modası itibariyle de sıklıkla göreceğimiz artık kesin. Çünkü havanın soğuğu iyiden iyiye kendini hissettirirken alışveriş reyonları artık yazlık ince bluzlardan feragat edip hafif kalın trikolara döndü diyebiliriz. Peki kış mevsiminde hangi v yaka parçayı göreceğiz? Bunun cevabı ise oldukça basit her yıl illaki bir modelini görmüş olduğumuz v yaka kazak modelleri. Bu sezon da sıklıkla görecek olduğumuz v yaka kazak modelleri hakkında biraz konuşmaya ne dersiniz?

v-yaka-kazak-modelleri-2017-2018.png

V Yakanın Duruşu İle Kombinize Güzellik Katın

Aslında bu model herkesin bildiği üzere göğüs kısmındaki yakanın v şeklinde olmasıdır. Sadece bir detay bile olsa bu detay kombininizi tek düzelikten kurtarıyor ve bir hava katıyor diyebiliriz. Farklı renklere sahip bu parça ile kombin yapmak ise oldukça kolay. İster günlük ister özel bir günde giyilebilecek bir parça diyebiliriz. Normalde günlük kıyafet parçalarını özel bir güne uyarlamak zor olurken v yaka kazak modelleri de bu geçerli değil.

v-yaka-kazak-modelleri-2018.JPG

Hem Günlük Hem Özel Gün Kıyafetleri Artık Bir Parçada Toplanıyor

Aklınızda canlanması açısından isterseniz hem günlük olarak bir kombin ve v yaka kazak modeli örneği verelim, ne dersiniz? Öncelik olarak ise üzerinizde v yaka siyah renkli bir kazak olduğunu var sayalım ardından siyah renkli bir Jean pantolon ve malum kış mevsiminde sıklıkla tercih edilen bir ayakkabı türü olan bir bot giydiğinizi farz edelim. İşte karşınızda hem günlük hem de hoş bir görünüm kazanmanıza yardımcı bir kombin. İsterseniz renkli aksesuarlar ile kombinizi hareketlendirebilirsiniz. Şimdi özel bir güne uyarlama yapmaya ne dersiniz? Yine üzerinizde v yaka bordo renk bir kazak , olduğunu ve hafif bir kolye ile de göğüs kısmınızı süsleyebileceğinizi d belirtmemiz lazım. Ardından ister midi boy ister mini boy etnik desenli bir etek ile bootiler ile özel bir akşam yemeğine artık hazırsınız.

Published in Genel

Comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir