Skip to content →

Yandan Yırtmaçlı Kazak Modelleri

Bu sezon özellikle çok kullanılan parçalar genellikle parçalarda bulunan detaylardan dolayı olduğunu söyleyebiliriz. Dantel detaylı elbiselerden tutun da nakış detaylı elbiselere hatta volanlı kazaklardan tutun da yırtmaçlı tuniklere kadar geçerli bu söylemiş olduğum konu. Özellikler bu 2017 ilkbahar/ yaz modasında sokakta sürekli karşımıza çıkan modellerden biri de yandan yırtmaçlı tunik modelleriydi.

yandan-yirtmacli-kazak-modelleri.jpg

Yırtmaçlı modelleri bu 2018 kış modası itibariyle de sıklıkla göreceğimiz artık kesin. Çünkü havanın soğuğu iyiden iyiye kendini hissettirirken alışveriş reyonları artık yazlık ince bluzlardan feragat edip hafif kalın trikolara döndü diyebiliriz. Peki kış mevsiminde hangi yırtmaçlı parçaları göreceğiz? Bunun cevabı ise oldukça basit çünkü bu parça geçen sezon kış modasının sonralarına denk gelen bir model de denilebilir, yandan yırtmaçlı kazak modellerinden bahsediyoruz. Bu sezon da sıklıkla görecek olduğumuz yandan yırtmaçlı kazak modelleri hakkında biraz konuşmaya ne dersiniz?

yandan-yirtmacli-kazak.jpg

Yırtmaç detayı ile standartları kırın

Aslında bu model herkesin bildiği üzere kazakların bel kenarlarında bulunan bir yırtmaç detayı. Sadece bir detay bile olsa bu detay kombininizi tek düzelikten kurtarıyor diyebiliriz. Farklı renklere sahip bu parça ile kombin yapmak ise oldukça kolay. İster günlük ister özel bir günde giyilebilecek bir parça diyebiliriz.

yandan-yirtmacli-kazak-modelleri.jpg

Farklı modelleri ile yandan yırtmaçları kazak modelleri bu sene moda!

Geçen yıllarda sıklıkla gördüğümüz degaje yakanın da yandan yırtmaçlı kazaklara uyarlandığını söyleyebiliriz. İster kolsuz yandan yırtmaçlı kazak, ister sıfır yaka yandan yırtmaçlı kazak derken aslında bir çok çeşidin olduğunu söyleyebiliriz. Bu parça ile kombin yapmak da oldukça basit. Hem güzel gözüküp klasımı da sarmayayım ama bu soğuk kış günlerinde de üşümeyeyim diyenler için alternatif bir kombin yapmaya ne dersiniz? Üst giyiminizde krem renkli degaje yaka hafifte oversize gelen yandan yırtmaçlı bir kazak giydiğinizi varsayalım, bu kazağın altında siyah renkli bir skinny Jean giydiğinizi ve ayakkkabı olarak da cat tarzında bir bot tercih edebilirsiniz. Hem rahat hem da güzel gözükmek aslında oldukça kolay. Bu sene de sıklıkla görecek olduğumuz bu yandan yırtmaçlı kazak modeli ile siz de böyle güzel kombinler yapabilirsiniz.

Published in Genel

Comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir