Skip to content →

Yaz Enerjisini Kışa Taşıyın: Rengârenk Hırka Modelleri

Renklerin gücüne inanır mısınız? Bunun cevabı ne olursa olsun özellikle moda konusunda renklerin yeri sarsılamaz konumda diyebiliriz. Kış renkleri, yaz renkleri, kırmızı tonları, sarı tonları derken liste uzayıp gidiyor. İlkbahar /yaz sezonunda pudralar, nude tonlardaki pembeler veya su yeşilleri hâkimken neden sonbahar ve kış rengi olarak koyu tonlar hâkim olsun ki? Gelin bu tabuyu beraber yıkalım 2018 kış modası renklerine bir değişiklik yapalım, ne dersiniz?

renkli-hirkalar.jpg

O kadar güzel renklerin sadece ilkbahar /yaz sezonunda kalmasına kimsenin gönlü razı gelmiyor olsa gerek ki moda tasarımcıları renkli parçalarının sunmaya başladı diyebiliriz. Özellikle kış aylarında sürekli elimizin gittiği bir parça olan hırkalara bu konuda bir el atılmış diyebiliriz. Yaz enerjisini kışa taşımak isteyenlere rengârenk hırka modelleri hakkında biraz konuşmaya ne dersiniz?

sari-hirka-modelleri.jpg

Kombininize hırkalar ile renk katın

Girişte sorduğumuz soruyu hatırlıyor musunuz? Renklerin gücüne inanın veya inanmayın size moda ve kombin hakkında küçük bir kurtarıcı ipucu vermemizi ister misiniz? Üzerinizdeki üst giyiminizi ve alt giyiminizi aynı renk tutup üzerinize atacağınız renkli bir hırka ile modern bir görünüm yakalayabilirsiniz. Örnek bir kombin verecek olursak eğer varsayalım ki üzerinizde siyah renkli bir kazak ve alt giyiminizde de siyah renkli jean pantolon olduğunu düşünelim, üzerine atacağınız bordo renkli bir hırka sizin kombininizin hem sıradan olmaktan çıkarırken hem de karmaşık bir imaj sergileme ihtimalinizin önüne geçer diyebiliriz. Bu hırka rengi ister bordo ister gri ister pudra olsun tercih sizin elinizde. Dilediğiniz rengi seçerek hoş bir kombin yaratabilirsiniz.

spor-hirka-modelleri.png

Kim demiş, hırkalar tek renk olur diye!

Farklı renk kombinasyonlarının moda sektörüne girişi, bu yaz sezonu ile daha belirgin hale geldi diyebiliriz. Soft sarıyla bebe mavisinin birleşiminin bu denli muhteşem olacağını kim bilebilirdi ki? Bu yüzden 2018 kış modasında farklı renk kombinasyonlarına sahip rengarenk hırka modelleri göreceğimiz kesin. Yeşilin en güzel tonu olan haki ile kremin birleşiminden olan hırka modeli ile kombininize renk katabilir. Bana iki renk yetmez daha renkli bir hırka arıyorum derseniz de sarının, beyazın ve mavinin en tatlı tonlarının kullanıldığı hırkaları tercih edebilirsiniz.

Published in Genel

Comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir