Skip to content →

Yaza Damgasını Vuran En Rahat Yandan Yırtmaçlı Tişört Modelleri

Tişörtler her yaş ve türden insan için kurtarıcı parçalardır. Oldukça çok kullanılan tişörtlerin bir çok çeşidi bulunmaktadır. İster baskılı ister düz ister taşlı ister alacalı bir çok çeşidi bulunan bir giyim grubudur tişörtler. Her zevke uygun tişört üretilmektedir. Tişörtlerin yaş, cinsiyet ve tarzları farklılık göstermektedir. Size en uygun olanı bulup alabilirsiniz. Tişört seçiminizi oldukça dikkatli yapmalısınız zira her tişörtü herkes giyemez. Her giyside olduğu gibi dikkat edilmesi gereken en önemli faktör elbette kişinin fiziksel özellikleridir. Fiziksel özelliklerden kastımız vücut proporsiyonudur.

Vücudunuzu tanıyıp ona göre kıyafet seçiminizi yapmanız gerekmektedir. Örnek vermek gerekirse diyelim ki basen bölgeniz olması gerekenden daha iri ve bu bölgenin göze batmamasını istiyorsunuz bunun için tişört seçiminizi daha uzun ve basenleri örten yapıda olanlardan tercih etmelisiniz. Eğer boyunuz kısa ve basen bölgeniz kalınsa o zaman tişört boyu yine uzun olmalıdır ama pantalon boyunu daha kısa tutarak bacak boyunuzu daha yüksek gösterebilir veya tişörtün bel kısmına korse kemerlerden takarak dikkati belinize çekerek bacak boyunuzu daha uzun gösterebilirsiniz.

Trend Haline Gelen Tişört Modelleri

Son zamanlarda bir çok tişört çeşidi moda olmuştur.  Bunların arasında yırtık, yırtmaçlı ve nakışlı tişörtler ilk sıralarda yer almaktadır. Yırtık tişörtler kişinin kendi aldığı sağlam bir tişörte rastgele delikler açması ve kesmesi şeklinde oluşabilmektedir bunun yanı sıra çeşitli mağazalarda da hazır yırtık olarak da satılmaktadır. Yırtmaçlı tişörtler çoğu zaman bel kısmından itibaren kesik olan tişörtlerdir. Aynı etekler de olduğu gibi düz bir yırtmak söz konusudur. Oldukça tercih edilmektedir.

Bu tişörtleri de ister mağazalardan temin edebilir isterseniz de kendiniz evde yapabilirsiniz. yapılışı oldukça basitir ve kendi yaptığınız tişörtün zevkinize daha uygun olacağını söyleyebiliriz. Son olarak nakış işlemeli tişörtlerden bahsedelim. Nakış modası bu yıl her tarafta karşımıza çıktır. 80 li yıllarda moda olan bu akımın tekrar moda olması pek şaşırtıcı değildi zira moda da eskiye dönüş yaşanmaktadır.

Published in T-Shirt Modelleri

Comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir