Skip to content →

Yazın Olmazsa Olmazı Güpürlü Bluz Modelleri

Güpür trendi, her yıl kendine moda dünyasında yer bulan ve tekrar tekrar belli dönemlerde ortaya çıkan bir trend. Bu nedenle gardropta güpürlü kıyafetler bulunması kadınlara her sezon kolaylık sağlayacaktır.

İp Askılı Güpürlü Bluzlar:

Yazın kavurucu sıcakları bu sezon bolca dekolte ile az da olsa giderildi. Göğsü güpürlü ve ip askılı ince bluzlar her kıyafetle oldukça şık görünüm yaratıyor. Bu modeller giyen kadınlara aynı zamanda seksi bir hava da katıyor. Bu tarz bluz modellerinde sezon renklerini tercih edebilir ya da klasik bir renk olan siyahı seçebilirsiniz. Skinny siyah jean ve siyah ip askılı güpürlü bluz ile spor bir görünüme yakın olmak isterseniz sandalet giyebilir ya da seksiliği sonuna kadar kombininizde kullanmak isterseniz stilletto tercih edebilirsiniz.

Eteği Güpürlü Bluzlar:

Sadece göğüs kısmında ve yakada değil etek kısımlarında da hoş bir görünüm yaratan güpürler özellikle iş hayatınızda çokça yer edinebilir. Omzu açık, kısa kollu gibi birçok modelde rastlayabileceğimiz bu bluzları sezonun trendlerinden olan etnik desenli modellerinden seçebilirsiniz. Omzu açık eteği güpürlü bluzları uzun vintage görünümlü takılarla destekleyebilirsiniz. Bu modeller jean şortlarla kombin oluşturabildiği gibi beyaz kot pantolonlarla da hoş bir şıklık yaratıyor.

Kolları Ve Omzu Güpürlü Bluzlar:

Birçok detayın birarada kullanıldığı kıyafetler bu sezon piyasada oldukça hakim. Bunlardan biri de uzun kollu bluzlarda göze çarpıyor. Hem fırfır hem güpür detaylarınının kullanıldığı bu bluzları hem gündüz hem gece kombinlerinizde giyebilirsiniz. Özellikle beyaz rengin şık göründüğü bu modellerde renk seçimi ve kombin tamamen sizin stilinize ait.

Nakışlı Ve Dik Yakalı Güpürlü Bluzlar:

Özellikle kolsuz bluzlarda dikkat çeken nakışlı ve dik yakalı güpürlü bluz modelleri soft renklerden seçilebilir. İş hayatında vazgeçilmez parçalardan olabilecek bu güpürlü modelleri ister etekle ister kumaş pantolonla rahatlıkla kombinleyebilirsiniz. Bu tarz modellerde sadece kolsuz değil kısa kol ya da uzun kol görmekte elbette mümkün. Ayrıca kolsuz modellerde göğüs kısmında görülen güpürleri uzun kolda kollarda görebiliyoruz. Bazı dik yakalı modellerde ise sırtta güpür kullanılarak ayrı bir hava yaratılıyor.

 

Published in Genel

Comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir