Skip to content →

Yazın Vazgeçilmezi: Yazlık Spor Etekler

Yazlık spor etekler, yazın vazgeçilmeyen en çok kullanılan parçalarından biridir. Sıcak yaz günlerinde ferah ferah giyilebilir. Diz üstü, diz altı ve uzun spor etek modelleri ile her yaz sokaklar, caddeler çok canlıdır. Yaz aylarında özellikle genç kızlar spor etekleri daha çok tercih etmektedirler. Hemen hemen her parçayla uyumlu olmaları onları vazgeçilmez yapan bir başka yönüdür.

Desenli yazlık spor etekler artık çok moda!

Desenli yazlık spor etekleri tek renk tişört veya bluz ile kombin yapabilirsiniz. Üzerine alacağınız kot spor bir ceket ile de daha şık görünebilirsiniz. Gündüz ceketsiz gece ise ceket ile beraber kullanabilirsiniz.

Uzun eteklerle daha cool görünebilirsiniz!

Uzun etek kombinleri yaparak yaza daha cool bir şekilde başlayabilirsiniz. Uzun yazlık spor etekleri sandaletler ile birlikte çok rahat taşıyabilirsiniz. Yazlık uzun spor etekleri düz renkte tercih edebilirsiniz. Örneğin turuncu bir uzun yazlık etek ile haki bir tişört üzerinizde çok şık duracaktır.

Pileli etek giymeye ne dersiniz?

Pileli etek modelleri ile farklı bir stil yapabilirsiniz. Koyu pembe bir pileli eteğinizi toz pembe bir tişörtle birlikte kullanabilirsiniz. Altınıza ayakkabı olarak babet ayakkabıları tercih etmeniz pileli eteklerle daha uyumlu olacaktır.

Yazlık spor etekleri tabi ki en kolay yazlık spor ayakkabılarla kombin yapabilirsiniz. Ancak açık ayakkabı modelleri ile de yazın geldiğini ayağınızda da hissedebilirsiniz.

Çiçekli bir yazlık spor eteğin üzerine beyaz bir tişört giyebilirsiniz. Tişörtü eteğinizin içine atabilir ve kemerle görünümü güzelleştirebilirsiniz. Kendinize farklı bir hava katmak isterseniz eteğinizin kumaşından, modelinden olan bir fuları boğazınıza bağlayabilirsiniz. Veya bu fulara bir saat yerleştirip saat kordonu gibi kullanabilirsiniz.

Birçok markanın yazlık spor etek seçenekleri mağazalarda yerini aldı. Siz de kendinize en çok yakışan spor eteği bulmak için mağazaları dolaşabilir, istediğiniz ürünü bu yaz için alabilirsiniz. Yazlık etek modelleri ve fiyatları için firmaların ister mağazalarını gezmeye çıkın isterseniz mağazaların kendi internet sitelerindeki bütün ürünlere bakarak istediğiniz ürünün fiyatını öğrenme şansını yakalayın. Seçim sizin.

Published in Genel

Comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir